Traş bıçağı tavsiyesi

Daha önceleri traş olmam gerektiğinde blue3 le mach3 ü kullanırdım ama ikisi de ben de iyi sonuçlar vermedi. Sakallarım baya sık bir de bundan sonra her gün traş olmam gerekiyor hangi bıçak benim sakallara tesir eder. Özellikle boyun bölgemdeki sakalları temizleyecek ne var

Doğru kullandiginizdan emin misiniz? Her gün tıraş oluyorum mach3 ile kıl kökleri bile belli olmuyor. Tahriş de yok. Tıraş köpüğünün türü önemli yumusatmadan girmemek gerek.

  • goodz  (10.09.17 15:36:48)
  • Delay Fuze  (10.09.17 15:38:52)
www.razorus.com bu siteyi inceleyip klasik tirasa gecmeni tavsiye ederim.

ve ya tiras makinasi.
  • 1917  (10.09.17 15:42:25)
@goodz hocam çok sık ve sert sakallarım var yüz bölgesinde çok sıkıntı yaşamıyorum ama boyunda bazı yerleri hiç alamıyorum neredeyse

  • 1965  (10.09.17 15:46:16)
urun.n11.com

suna bi sans ver bence
  • all girls dream  (10.09.17 15:54:19)
ben gilette proglide flexball diye bir şey kullanıyorum, memnunum.

bir de boyunda yukardan aşağıya değil de aşağıdan yukarıya traş olmayı denedin mi hiç?

yukardan aşağıya yapınca benim de boyunda bir işe yaramıyor pek, kalıyor sakallar.
  • king lizard  (10.09.17 15:57:17 ~ 16:03:42)
@king lizard o zaman da kanlanıyor cildim çok önemli bi isim yoksa o bölgelere müdahale etmiyorum o yüzden.

  • 1965  (10.09.17 16:00:27)
Evet boyun bölgesini ben de aşağıdan yukarı yapıyorum.

  • goodz  (10.09.17 16:08:08)
aynı probleme sahibiz 1965. yukardan aşağı aldığımda kıl kökleri kalıyor. boyun bölgesi zaten sürekli kalıyor. aşağıdan yukarı yaptığımda ise kanama inanılmaz artıyor. bir türlü çözemedim şu meseleyi.
ben fusion proglide kullanıyorum. flexball değil.

16 gün olmuş, bir ilerleme kaydedebildiniz mi ? ne aldınız ? memnun musunuz ?
  • baris daima  (26.09.17 15:42:22)