kadın parfümü-vol.2687

merhaba aramaya inandım ve eski sorulardan cevaplardan derleme yaptım mamafih yine sormak istiyorum;
-çiçeksi ve bahar kokulu olmasının yanında baharatlı, ağır odunsu olmayan ve 'seksi' olan bir parfüm arıyorum. böyle yanından geçerken insana dönüp baktıran ya da kokuyu duyunca beni anımsayacakları bir parfüm arıyorum. zira şimdiye dek kullandığım kokular -d&g light blue, lalique l'amour, chanel chance - bende etkileyici ve kalıcı olmadı. önerilere açığım, bvlqari-jasmine noir kokoş teyze kokusu bence, kokulara yaklaşımım da böyle, buğday tenliyim. sevgiler ^^

flower by kenzo.

  • pinocchio  (10.09.17 16:42:06)
Chloe floral olabilir, love herkeste oldugu icin soylemiyorum

  • balpolen  (10.09.17 18:15:05)
kendi parfümüm olmasa söylerdim yaygınlaşsın istemiyorum ;_;

  • shotgunwoman  (10.09.17 18:57:20)
@shotgunwoman özelden söyleyin yaymam kimseye söz^^

  • pushing up the daisies  (10.09.17 19:07:50)