kilo alırken göbeği eritmek mümkün mü?

yoksa boş küme mi?

skinny fat için böyle bir çözüm uygulanabilir mi emin olamıyorum. haftada 3 gün ağırlık 3 gün de hafif kardiyo yapmaya başladım, ama kilo alacak şekilde beslenirsem (ki şu an öyle) göbeğin gitmesi, verecek şekilde beslenirsem de hacim kazanma sıkıntısı olacak. yoksa klasik bodybuilding çalışanların yaptığı bulk / definasyon sürecine mi girmek gerekir?

basit karbonhidratlardan uzak dur, komplekslere yönel.

yağsız sadece kas kilo neredeyse imkansız. ama yukarıda söylediğimi yaparak minimum yağla çıkarsın işin içinden. tabi ihityacın kadar karbonhidrat al, yardır demiyorum.

he, bir de bol su iç.
  • sylr  (10.09.17 02:55:07)
kas yaparak bu mümkün, aynı miktar kas daha ağırdır, yağ oranınız düşerse kilo alsanız bile göbek gider, göbek eşittir %20'den fazla yağ oranı demek zaten

  • gezegen olan pluton  (10.09.17 03:08:43 ~ 03:09:11)
İki tavşanı kovalarsan hiçbirini yakalayamazsın, diye bir söz vardı. Bunu yapmaya kararliysan en mantıklısı bulk yapıyor gibi beslenip intermittent fasting ile birlestirmen ama öyle olunca da ilerlemeler cok kısıtlı oluyor, aynada sonucu görememek büyük problem.

59 kilodan 69'a çıktım, sonra definasyonla 66'ya indim ve yağ oranim 59 kilo olan halime göre daha düşük. Simdi yine bulk yapmaya başladım. Böyle böyle skinny fatlik gidiyor işte.
  • signore  (10.09.17 09:19:30)