Sizce bu bisiklet nasıl?

Az kullanılmış 2. eli olacak olursa. 2. el alacakken nelere dikkat etmeliyim bir de? Teşekkürler:)

www.pandabisiklet.com

www.youtube.com

şu videoyu bir izle.

bence kesinlikle ikinci el al. zira ileride bisiklet merakını bir üst boyuta taşımak isteyebilirsin. işte o zaman gider güzel bir sıfır alırsın.

ben ikinci el almadım, pişmanım. Sedona 410 kullanıyorum.

edit: www.youtube.com bunu da izleyebilirsin.
  • sylr  (10.09.17 01:01:16 ~ 01:05:43)
Ben bu oturuş pozisyonunu sevmiyorum. Ayrıca amortisör de var. Gereksiz agirlik. Ne icin nerede günde kaç km kullanacaksınız bunları soyleseydiniz yardımcı olurduk.

  • karacigerim vur kadehlere  (10.09.17 01:25:28)
Ben de bu oturuş pozisyonunu sevmiyorum. Tek kafama takılan şey de o aslında. Bugün denedim ve sandalyede oturup pedal ceviriyormuşum gibi geldi. Seleyi kaldırdık falan ama pek de bir şey değişmedi. Ama gösterdiğim arkadaşlarım şehiriçi kullanım için ideal olduğunu markasını falan övdüler. Aynı fiyata ben bunun tipini, rengini daha beğendim:p www.pandabisiklet.com

  • artcilly  (10.09.17 01:39:16)
Şehiriçi icin asfaltta kullanacaksaniz amartisor gereksiz. Evet ilk linktekinin markası iyidir ama bisiklet seciminde tamamen amaciniza ve butcenize uygun kadro donanim seçmelisiniz. Bisiklet sizi gideceginiz noktaya olabildiğince akıcı gotürmeli. Yoksa soğursunuz. Almadan evvel kadro, vites, ağırlık vs. gibi donanimlara dikkat edin. Ikinci el bence de mantıklı. Özellikle giant sedona giriş seviyesi için gayet iyi markalar. Fakat hala günde kac km, ne tür guzergahlar ve ne amacla bineceginizi soylemediniz. Söylerseniz yardımcı olurum.

  • karacigerim vur kadehlere  (10.09.17 02:40:24)
Bisikletim çalındı çok sinirliyim. Bir an önce alıp günde bin saat kullanmak istiyorum. O pisliği de bulursam oracıkta dövmeyi. Şehiriçi.

  • artcilly  (10.09.17 02:45:43)