strivectin mi lubex mi ? (antiaging)

göz çevresi için. bir de ne kadar sürede etkisini gösterir bunlar ? ya da daha iyi bir ürün biliyor musunuz ?

Lubex'i duymadım hiç ama strivectin'in peeling ve nemlendiricisini kullanmıştım göz kremini hediye etmişlerdi. Benim cildim acayip kuru olduğu için beğenmiştim. Anti aging etkisine dikkat etmedim ( o zaman 23-24 falandım çünkü) ama kuruluktan kaşıntı yapan göz altlarımı kendine getirmişti.
Ben şu an dr brandt xyz kullanıyorum baya memnunum. Marka için çok karışmayayım ama mümkün mertebe kavanoz tipi paketlenmiş ürünlerden uzak durun. Ürün hava ve ışıkla ne kadar az temas ederse o kadar iyi. Hijyen açısından da parmağımı içine daldırmayı sevmiyorum yıkıyor olsam da.

  • dijalli  (10.09.17 00:45:37)
dr brandt xyz'yi göz çevresi kırışıklıkları için kullanıyorsunuz di mi ?

  • concretestep  (10.09.17 10:44:54)
Evet göz çevresi için, paketi şeffaf olduğu için kutusunda saklıyorum, sadece kullanacağım zaman çıkarıyorum. Böylece ışığa maruz kalmıyor ürün. Bu arada yaş 30. Geri dönülemez kırışıklık yok henüz.
Annem (59) roc pro kullanıyor.
Şimdi baktım, strivectin'in içeriği ve paketi baya iyiymiş, benim sample kavanozdu. Ben de bu bitince ona geçebilirim :)
  • dijalli  (10.09.17 12:06:47)