Yalnızlık

Bugün o kadar kötüyüm ve o kadar yalnızım ki.Bir arkadaşımın düğününden yeni eve yeni geldim ve o masada oturup oynayanları öylesine izlemek ardından arabama atlayıp sessiz evime gelip tavanı izlemekle geçti bugün.Daha önce hiç iliklerime kadar hissetmemiştim bunu.Neden ulan neden bir arayan soran yok.İntihar eden insanları artık yargılamıyorum kendince haklı yanlarını anlıyorum artık.Ama neden son 2 senedir bunu derin hissediyorum.
Sevdiğim,hoşlandığım biri yok bunun eksikliği ağır vurmaya başladı.Hiç iyi değilim.Artık değeri olan şeyler neden bu kadar değersiz

Kurslara git, Spora git. Orada insanlarla tanışmayı dene, girişken ol. Kimse gelip seni davet etmez senin gidip dahil olman gerek ki seni tanıyıp davet etsinler daha sonra :)

  • bloodymoon  (09.09.17 02:04:09)
hepimizin böyle hissettiği zamanlar oluyordur, bazı dönemlerde daha sık bazense daha seyrek olmak üzere. sen sadece o sık olan dönemlerden birindesin. eninde sonunda kafasına göre insanlar çıkıyor karşına, senin de biraz açık olman lazım ki karşına çıktıklarında birbirinizin hayatına kolayca dahil olabilin :)

  • ma ya  (09.09.17 02:11:36)
değeri olan şeyler neden bu kadar değersiz, bu cümlen öyle haklı ki.

gevezelik fln bahane. açık konuşacağım. aynı durumdayım. bu saatten sonra öyle sıkı dostlular fln edinmek zor. girdiğin bir ortamda arkdaş edinsen de ilk gördüğü yerde senin arkandan konuşacak, yüzeysel arkadaşlıklardan olacak muhtemelen. öylesi de insanı asla mutmu etmiyor.
  • mobydick  (09.09.17 04:27:07)
Bu akşam başıma gelecek şeyleri yazmışsın.

  • electrobuzz  (09.09.17 10:34:56)
Yalnız adamın post-düğün sendromu.

Ben bu durumu düğün sahibi çok yakın arkadaşım/akrabam değilse gitmeyerek çözüyorum. Çözmüyorum aslında, kaçıyorum da elden gelen birşey yok.
  • faith no more  (09.09.17 10:57:57)