Saat Çakma Mıdır?

Selamlar.

urun.gittigidiyor.com

Armani ar1452 kodlu saati gittigidiyor'da bu satıcı 575 tl'ye satıyor. Aynı saat Lidyana'da 1200 tl, avm'deki saat&saat mağazasında 2300tl. Kullanıcının yorumları falan da iyi ama fiyat bu kadar farklı olunca güvenemiyor insan. Çakma mıdır? Orijinalse nasıl bu kadar fark olur?

ürünü satın alıp saatten anlayan birine gösterip sonra çakmaysa cayma hakkını kullansan?

  • sporty  (09.09.17 01:53:59 ~ 01:56:23)
Bu linkten anlaşılmaz ama saatin yurt dışı fiyatına bak. Saha aşağı ise al ve saatçiye göster. Çakma ise iade edersin.

Yok eğer yurt dışında bile daha pahalı ise hiç bulaşma vakit kaybı olur.
  • isott  (09.09.17 02:17:45)
Edit: şimdi inceledim orijinal demiyor. Kesinlikle sahte.

  • isott  (09.09.17 02:19:08)
Yurt dışında daha pahalı, yani sahte. 2300 TL etmez bu arada bu saat, hiçbir türlü alma.

  • i was made for you  (09.09.17 02:20:20)
+1 isott ayrica ilanda zaten hic orjinal kelimesi gecmiyor. Fatura ve garanti demis ancak bu muhtemelen satici garantisi seklinde olacaktir

  • ahmetmehmetsenmisinahmet  (09.09.17 02:21:45)
çakma. saat piyasasında emporio armani meşhurdur. çok pahalı bir saat olmadığı için kimse çakmasından şüphelenmez. nasıl ki sahte para basanlar 200 veya 100 lira değil 20 lira basıyorsa bu da aynı kapiş ^^

  • Tears of Devil  (09.09.17 02:28:47)