[]

Korku veya gerilim filmi

Önerebileceğiniz süper korku ya da gerilim filmi var mı? Son birkaç gündür günde 2-3 tane izliyorum. Ama öyle bayıldığım bir iki tane oldu.
 
ben pek korku ve gerilim izleyemem, ama senaryo ve kurgu benim için çok kıymetlidir.

gone girl vardı gerilim alanında ilerleyen ve kurgusu fena olmayan. ona bakabilirsin.

(bkz: gone girl)

not: ben kızı tutuyorum.
  • mete kudur  (08.09.17 20:28:15) 
Rec ve los cronocrimenes


  • peggy  (08.09.17 20:53:02) 
rec +1


  • demoniclewinsky  (08.09.17 21:14:14) 
oculus


  • sta  (08.09.17 21:22:24) 
The Uninvited


  • harvey  (08.09.17 21:30:06) 
the descent


  • nothing in my way  (08.09.17 21:32:20) 
keşke sevdikleriniz yazsaymışsın, ona göre tavsiye verirdik. son zamanlarda izleyip beğendiklerimden bikaç tane söyleyim: the invitation, get out, as above so below, the visit, creep, the babadook.


  • ma ya  (09.09.17 01:39:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.