[]

Vize bitişine az zaman kala seyahat

Selam!

Yine bir tatil sorusuyla karşınızdayım.
Yunanistan vizem ekim sonu bitiyor diyelim. Ben 26 giriş-29 çıkış şeklinde Yunanistan'a gitsem kapıda sorun olur mu? Yani vize bitişine 1 haftadan az bir zaman kala girip, 2 gün kala çıkmama takılırlar mı?

 
olmaz. bazilarina 1-2 gunluk vize veriyorlar girip donuyorlar.


  • eksimtrak  (08.09.17 17:30:52) 
Hiç bir şey olmaz. Aynı şekilde Fransa'dan aldığım vizenin son zamanlarında Prag ve Viyanaya gittim. Sıkıntı çıkarmadılar.


  • canbonomobenseno  (08.09.17 17:31:41) 
Gidiyorum valla :)


  • mor oje  (08.09.17 18:03:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.