önümüzdeki 10 gün istanbul'da hava nasıl? ne kıyafetle gelelim?

selamlar,

önümüzdeki 10 gün istanbul'da olacağım.

tişört-şort-terlik yeterli mi?

yoksa kot, ayakkabı, hırka/ceket şeklinde mi gelmek lazım?

teşekkürler...

yağmur kesin yağacakmış gibi düşün.

  • secrexv2  (08.09.17 01:10:00)
Hırka mutlaka olsun veya ince yağmurluk

  • oligomer  (08.09.17 01:19:45)
Haftaya ulke genelinde sicakliklarin 5-9 derece artmasi bekleniyormus, sonbahar gelmeden son sicaklari yasayacagiz sanki

  • balpolen  (08.09.17 01:25:59)
Geceler ve sabahlar serin. Şortla gezilmiyor gündüz evde bile üşütüyor kot tişört hırka kafi

  • hernezıkkımsa  (08.09.17 01:26:31)
kot ayakkabı hırka tişört yağmurluk

  • neyleyim  (08.09.17 01:29:53)
Önümüzdeki hafta 33-35 civarında bir sıcaklık bekleniyor gündüz. Gece ve sabah dedikleri gibi serin. Ayrıca ne zaman yağmur yağacağı belli olmayan bir iklimdeyiz artık. Radar yakalayana kadar oluşup yağmur yağdıran bulutlar moda oldu bu aralar. Yağmaz ama yağacakmış gibi davranmak her İstanbul sakini için ekstra avantaj sağlar. Ben henüz hırka giyme ihtiyacı hissetmedim ama gece geç saatlerde dışarıda olacaksanız o da bulunsun. Gündüzler için ise biraz hafif giyinin. Nem artışı görünüyor yine. Ağustostan kalma günler yaşayacağız bir süre.

  • desdenova34  (08.09.17 01:36:01)