ilişkide yaş farkı

k22 k26 dört yaş fark bulunan ilişkide ne gibi sorunlar olabilir, küçük olan olgun

Sıkıntı olmaz oyna devam

  • captainobvious  (07.09.17 21:38:29)
Kız kıza anlaşılır bence sorun olmaz. Erkek erkeğe biraz zor olur ama

  • ismira007  (07.09.17 21:41:12)
Biri üniversiteli diğeri iş hayatındaysa, cicim ayından sonra bu noktada sıkıntı çıkabilir. Genç olan, kadın kadına ilişkinin adrenalini tarafından çekilmiş ve sadece atraksiyon arıyor olabilir mi ona da bakula... Bu konularda sıkıntı yoksa eyüdür sanki.

  • testis agrisi  (07.09.17 21:44:49)
biri çalışıyor biri çalışmıyorsa o sıkıntı olur bir tek onun dışında bişi olmaz, çok iyi çok güzel olur..

  • blame  (07.09.17 21:52:20)
Yahu dört yaş fark da olsun artık, herkes yaşıtıyla mı sevgili olmalı?

  • sopiro  (07.09.17 22:09:55)
gayet olabilir. çalışıyor çalışmıyo farkı sorunu da aşılır. bence özellikle iki tarafta kadınsa daha anlayışlı ilişkiler yürütülüyor fikrindeyim. ortak yol bulunur onlar birbirlerini buldularsa.

  • kullanıcı adını aktif edemeyen insan  (08.09.17 14:16:53)