[]

bir koltuk, bir kanepe nakliyesi için kamyonet?!

merhabalar,

pazar sabahı Fenerbahçe'den bir koltuk, Erenköy'den de bir kanepe alınıp, idealtepe'ye getirilecek.
bunun için küçücük bir kamyonet tarzı bir şey ve iki kişi yeterli olur sanıyorum.
bu işi ucuza halledecek bir tanıdığı olan var mıdır acaba?

teşekkürler!

 
Cidden bu site artık bana komisyon verse çok iyi olacak, bu galiba 4. defa önerişim oluyor Duyuru'da :)

Www.enakliyat.com adresine aynen buraya yazdıklarınızı yazıp çeşitli nakliye firmalarından teklif alıp size en uygun geleni seçebilirsiniz.
  • a day at the races  (07.09.17 18:28:32) 
armut.com'da da ihale açabilirsiniz, biz en uygun fiyatı buradan bulmuştuk.


  • orange coffee  (07.09.17 19:29:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.