[]

Bazı insanların cildindeki canlılık

Bazı insanlar var, hani bakarsın cildi kan dolu, gözlerinden, saçından, özellikle yüzünden canlılık fışkırıyor. Fakirlerde ve sonradan parayı bulmuşlarda değil de nasıl desem varsıllarda var.

Nasıl oluyor bu? Genetik mi, beslenme mi, her sabah soğuk suyla duş mu alıyorlar, sabah yürüyüşlerini, koşularını mı aksatmıyorlar, nedir?


 
mutluluk?


  • içimdeki piç  (07.09.17 00:00:12) 
soğuk duş, su içmek, sağlıklı beslenmek spor yapmak, düzenli uyku evet.


  • AlsterWasser  (07.09.17 00:05:03 ~ 00:05:16) 
Düzenli cilt bakımı bol su iyi beslenme


  • fasulyek  (07.09.17 00:19:21) 
Para


  • baldur2  (07.09.17 00:45:10) 
Genetik gercegi var oncelikle. Bir de kesinlikle mutluluk. Cilt bakimina falan gerek yok, iyi bir hayatın varsa cildine yansıyor kim ne derse desin.
Cildi capcanli duranlarin hepsi duzenli uyku uyuyup sabah sporu yapip brokoli yiyen insanlar degil. Genetik faktoru ve mutluluk faktoru gibi seyler de var yani.

  • stavro  (07.09.17 00:45:34) 
Bir de kendim icin konusursam, uykumu aldigim zaman cilt tonum oyle degisiyor ki baska biri oluyorum.
Iyi bir yemek yedikten sonra da cilt tonumda iyilesme oluyor.
Uykusuz, kaldigimda maymuna donuyorum:)
  • stavro  (07.09.17 00:47:52) 
Sigara içiyorlar mı?


  • dunyatuhaf  (07.09.17 00:51:41) 
Makyaj.


  • secrexv2  (07.09.17 03:02:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.