Çocukluğunuzda sizde iz bırakan kişiler

Ben Barış Manço diyebilirim. Hala da izi devam ediyor... Ordan oraya dolaşması, ilginç hal ve tavırları bende iz bırakmıştı.. bide şener şen.

adile naşit. bendeki izi adile naşit gibi koşmak oldu.

  • evde liyakat kalmamis  (06.09.17 23:58:55)
Hagi, futbol takipçisi değilim fakat hagiyi hayatta hep idol almıştım birkaç yıl öncesine kadar:)

Disiplinini işine olan saygısını ve azmini örnek almaya çalıştım.

Çok değer verdiğim, çok sevdiğim insanlardan biridir.
  • Fusha  (07.09.17 00:04:28)
bilgisayar merakından olsa gerek : altan erbulak

  • iron  (07.09.17 00:29:13)
Kesinlikle Barış Manço. Enerjisine, samimi sevgi dolu haline, tarzına, Yüzüklerine, saçlarına, o sıcacık gülümsemesine, insanlarla iletişimine, bilgisi ve kültürüne, şarkılarına, herşeyine hayrandım, halâ öyledir benim için. Erkek olmadığım halde tarzımı(ve özellikle yüzük ama genel olarak takı hastasıyım), kişiliğimi farkında olmaksızın etkilediğini düşünüyorum. Malesef onun gibi biri bu dünyaya gelmeyecek.

  • mslny  (07.09.17 00:33:53)
Tom sawyer- seruven ruhuma cok faydasi oldu.
Ince memed- hala iki senede bir doner okurum.

  • a r a m i s  (07.09.17 01:12:58)
turist ömer ve şarlo. bu iki karakter kişiliğimi de etkilemiştir, ya da belki halihazırda yatkınlığım vardı onlara meylettim küçükken. maradona da önemli bir figürdü çocukluğumda. dünya kupasından ihraç edildiğinde ilk depresyonumu yaşamıştım. prince de fiziksel açıdan büyüleyici geliyordu.

  • misterturist  (07.09.17 01:16:41)
Burak kut

  • japon askeri  (07.09.17 01:23:20)
micheal jackson,
metallica
u2
BABAM
  • jamswety  (07.09.17 01:41:04)