[]

orhan atasoy gemiler klibindeki şahıs

hiç yabancı gelmedi bu oyuncu.kimdir bilen var mı?
 
sanırım uzay heparı

www.google.com.tr
  • hypathia  (06.09.17 21:49:21) 
evet uzay heparı


  • nothing in my way  (06.09.17 22:21:56) 
uzay heparı klip boyunca yürüyen kişi.o değil arkadaşlar.


  • jamal_vs_jason  (06.09.17 22:34:19) 
yürüyen kişinin fikret kuşkan olduğu yazıyor çıkan sonuçlarda ama benim bildiğim bir konu değil, google araştırmalarında çıkıyor.

www.hurriyet.com.tr

www.google.com.tr

turkrock.com

uzay heparı ise klipte göründü olarak geçiyor yani sizin görselinizdeki gibi kısa süreliğine.
  • hypathia  (06.09.17 23:04:58) 
koyduğunuz fotoğraftaki kişi uzay heparı, klipte yürüyen kişi ise fikret kuşkan. yalnız seneler sonra bu klibi hatırlamak çok acayip oldu, muazzam iş, artı rep.


  • evde liyakat kalmamis  (06.09.17 23:56:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.