Hepsiburada'da çakma parfüm

Satilir mı?

Satıcı kendisi değil, puanı yüksek ama güvenemiyorum hepsiburada'ya. Kötü yorumları gizliyor deniyordu bi aralar.

Çünkü mesela bu parfüm normal dükkanda 425 TL, duty free'de 87 euro idi. Bu kadar ucuza garip geldi bana.

www.hepsiburada.com

ovious, bu aralar acaip laçka kontrolleri hb nin. kaç kere sahte elektronik aldım.
hb komisyonuna bakıyor.

  • binder dandet  (06.09.17 21:39:23)
yorumlarina baktim biraz gittigidiyorda.

1- uretim yilinin eski olma ihtimali cok yuksek ( etkisini yitirir parfumlar)
2- genel olarak kargoya gec verme durumu var
3- fatura yollamama ihtimali var, bu durumda ne olur ben bilemenko
  • fakyoras  (06.09.17 21:40:27)
Kontroller konusunda oldukça saçma bir yer hb. 15 gün önce bir ürün aldım satış işlemi gerçekleştikten ve paramı çektikten sonra satıcı elimizde bu ürün yok isterseniz başka çeşidini gönderelim dedi. hayır iptal edelim dedim ancak kargo çıkışı yapıldı gösterildiği için hb hala ürün satışını iptal edip para iademi gerçekleştirmedi. bir daha tövbe, çöp dahi almam herhalde ordan.

ayrıca ne kadar doğru bilmem ama hb duyduğum kadarıyla olumsuz yorumları yayınlamıyormuş. bu da ürün alıp olumsuz şeylerle karşılaşanların hem yaptırımını azaltıyor hem de yeni alacak olanlara yanıltıcı bilgi vermiş oluyor. yerinde olsam hb dan ürün almazdım.
  • sutu seven kamyoncu  (06.09.17 21:44:59)
aynı parfüm tekin acar'da da hemen hemen aynı fiyat, bence riske girme. www.tekinacar.com.tr

  • lat menat uzza  (06.09.17 22:12:09)
satılıyor ne yazık ki parfümü güvenilir marka yerlerden almak en doğrusu.

  • mikahakkinen  (06.09.17 23:35:20)