[]

Savcılıktan uzaklaştırma kararı için kira sözleşmesi yerine geçecek belge

Dün ev arkadaşı müsvettesiyle kavga ettik,darp raporuyla beraber karakola kadar uzadı konu. Polis memuru uzaklaştırma kararı için savcılığa başvurabileceğimi söyledi. Kira kontratı benim ve diğer -kavgaya konu olmayan fakat bunun yancısı olan gerzek - arkadaşın üzerine. Yani bu kavga ettiğim kişinin kontratta ismi yok.

Sorum şu ki
Ben bu insanı evden attırmak için :
1- Kira kontratı olmadan savcılığa gitsem (bulamıyorum avukata verilmiş ve unutulmuş olunabilir ) işlem yapılabilir mi ?
2- Kira sözleşmesi değil de ev sahibi tarafından eve yollanan bir kaç tebligat var yine benim ve diğer kişinin isminin bulunduğu. Bu tebligat 1.sorunun cevabı hayır ise iş görür mü ?
3- Kira sözleşmesinin kopyasını nereden edinebilirim ?

Teşekkürler

 
Kişi erkek sen kız mısın?

Eğer böyleyse savcılık hemen istediğin kararı verir.
  • secrexv2  (06.09.17 19:01:00) 
Hayır taraflar kadın


  • halen  (06.09.17 19:10:33) 
Ev sahibinde ya da emlakçıda bir kopyası vardır onlardan kopyasını alın. İlla aslı olacaksa noterde aslı gibidirini alın


  • neysene  (06.09.17 20:24:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.