Londra'da Kalınacak Yer - YARDIM

Arkadaşlar merhabalar.29 Eylül ve 1 Ekim tarihleri arasında Londra için plan yaptık. Eşimi ben ve 20 aylık çocuğumuz var. İlk defa gidiyoruz. Biraz araştırdım şehrin çok fazla merkezi var. 2 günümüz olduğu için merkezi bir yer istiyoruz. SOHO ve Leicester tarafı var, westminster tarafı var, nehrin diğer tarafında da baya yerler var. Günümüz kısıtlı bir türlü lokasyona karar veremiyoruz. Bu konuda bilgi verebilecek olan var mı? Çocukla birlikte nerede kalalım?

Merhaba. Benim bir fikrim yok ama facebook'ta interrail turkiye grubuna da sorabilirsiniz burdan bir sey cikmazsa.

  • anarsika  (06.09.17 13:47:15)
Londra'da gorulecek cok sey var ve sizin gununuz cok cok kisitli. ozellikle cocukla hareket etmeniz biraz daha yavaslayacaktir (onun ihtiyaclari vs.). bu nedenle tavsiyem once nerede kalacaginiza degil, nereleri gormek istediginize karar verin. zaten olan zamanda bir iki muze, bir iki disarda gorulecek yer disinda fazla bir sansiniz olmaz. kesin gitmek istediginiz iki uc yeri secip onlarin etrafinda bir yerde kalin ki bir de trafikte/metroda vakit kaybetmeyin.

  • kassiopeia  (06.09.17 14:05:06)
Kassiopei+1

Nereleri goreceginize karar verin, ona gore onlara yakin yerde kalin.
Zaten 1 tam gununuz var, pek bir sey yapamazsiniz.
  • kuehles blondes  (06.09.17 14:24:30)
Camden

  • nıç  (06.09.17 15:45:01)