[]

gebze e5 tarafındaki yol çalışması

gebze de bir e5 üzerinde yol çalışması var, alt geçit gibi bir şey nedir ne değildir bilgisi olan var mı ?
 
Gebze Center önünde yolu alta alıyorlar. Aylardır trafiği beter etkiliyor.

Özellikle İstanbul istikametine gidişte TEM Gebze - Şekerpınar arası 22:00-06:00 arası kapanıyor bakımdan dolayı, tüm trafik Gebze gişelerden E5'e veriliyor. Günün kör saatinde 3-4 saatlik trafik oluşuyor.
  • Northern Mariner  (05.09.17 21:55:06) 
hannibal kavşağı varmış aynı şeymi bahsettiğinizle hocam ? bir de ne zaman bitecek biliyor muusnjz ?


  • oscar  (05.09.17 22:08:15) 
Sanırım aynı yer adı Gebze Anibal Kavşağı'ymış :) hiçbir fikrim yok açıkçası


  • Northern Mariner  (05.09.17 22:58:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.