[]

5 eylül 2017 salı günü, askerlik şubeleri açık mı?

soru başlıkta. iyi geceler..
 
5 eylül günleri türk ordusu kapalı. bunun sebebi olarak 2. dünya savaşının 4 eylül tarihinde bitmesi yatar (bazı kimseler 2 eylül olarak anar bu tarihi orası ayrı, onu ayrı tartışırız)

4 eylülde savaş bittiği için 5 eylülde tatil ilan etmişler vakti zamanında. işte bu yüzden dolayıdır ki her sene 5 eylül tarihinde genel kurmay başkanı'ndan er/erbaşına, kurmay binbaşısından, tümgeneraline tüm askeriye tatil yapıyor. hatta şimdi çık taksime, bu yukarıda saydığım adamların alayı taksimde takılıyor. çünkü neden? bugün tatil.
  • Tears of Devil  (05.09.17 10:07:55) 
Bana espri bırakmamışsınız :-/

Açık kardeşim, rahatlıkla gidebilirsin.
  • cakabo  (05.09.17 11:15:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.