Ölüdeniz'deyiz. Tekne turu firma önerisi

Merhaba.
Ölüdeniz'deyim. Tekne turuna çıkmak istiyorum, sizin bizzat tecrübe ettikleriniz var mıdır. F/p açısından Tavsiyeler bu konuda önemli.

Ayrıca saklıkent için de tur firması önerisi fena olmazdı.

edit: focus ile çıktık ama yemek berbattı. mutlaka yanınızda bir şeyler götürün.

Focus.

  • goodman  (04.09.17 23:40:15)
Biz Pegas'la gittik önceki gün, tur olarak iyiydi ama yemekler, müzikler kötüydü. Üst katın tamamı açık olduğu için güneşlenmek isteyenler için bol bol yer vardı, tekne büyük sallanmaz demişlerdi zaman zaman gondol keyfi yaşadık :D

Yanımızda bi tekne vardı Black Pearl yazan korsan tipli. Onun müzikler de iyiydi, tekne de kalabalıktı, bi ara yan yana giderken köpük partisi falan gördüm güvertede daha ne olsun :P
  • chicha  (04.09.17 23:41:24)
Hemen hemen hepsi ayni zaten sanirim. Kucuk tekneler biraz daha uygun fiyatli. Biz on iki adalar turu yapmistik. 50 liraydi buyuk tekne. Oglen yemek veriyorlar, aksama dogru ikram oluyor. 5 yerde durdu toplamda. Birinde denize girilmiyordu. 4 yerde girildi. Oyle ahim sahim guzel degildi ama denize girilen yerlerde su cok guzeldi. Bizim kardesler turdu adi. Bu turlarin hepsi ayni oluyor genelde. Memnun olmadigimiz bir sey olmadi acikcasi. Ama baska tura katilmadigim icin kiyas yapamiyorum. Ha 50 liraya deger mi derseniz yani verilir iste, su cok guzeldi. Kardesler turda muzik fln calmiyordu bu arada, teknenin uzerinde guneslenmek icin yer vardi, bir ara yelkenleri actilar. Sadece tek sarki caldi o da my heart will go on :(

Arkadaslar oludeniz turuna gittiler, o da 50 ya da 60 olmasi lazim. Oludeniz turunu daha cok begenmisler, durdugu yerleri vs.

Saklikent turunu da biz su sekilde yapmistik. Normal turlar sanirim 25-30 lira imis. Kalabalik oldugumuz icin 5-6 arkadas taksi tuttuk, taksici de durdu orada, donerken de ayni taksiyle donduk yani, totalde kisi basi 45'er lira vermistik. En azindan rahat olmustu. Kalabaliksaniz onu oneririm, tur bilmiyorum.
  • yuzır  (04.09.17 23:41:39 ~ 23:42:43)