erkek arkadas dogumgünü hediyesi, aktivitesi

cok sorulmuştur belki ama ben de sorayım, birlikte haftasonu tatili mi yapsak ya da bir günlük biryere mi kacsak, ya da hediye olarak ne alabilirim? neler önerirsiniz? istanbuldayız

dogumgünü cumartesi gününe geliyor

Akıllı saat/bileklik

  • giovanne  (04.09.17 22:15:24)
birlikte geçiremediğiniz her doğum günü için küçük küçük kaç yılsa o kadar hediye..

  • mehmed resad  (04.09.17 22:18:50)
birlikte kaçalım da nereye kacalım,

  • balpolen  (04.09.17 22:27:29)
maşukiye olabilir aslında. hafif hafif yapraklar da dökülmeye başlamıştır, romantik her yer yeşil, kahverengi, her yer doğa, temiz hava.. alabalık ve köftesi meşhur, güzel bi yemek. dereler falan var, tuvaleti bile yemyeşil ağaçlı derelere bakıyor, öyle bi yer:) ben çok severim, siz de bi bakın.

neresinde bilmiyorum ama bungalovlar da varmış, ayrıca kalmak isterseniz. sabah doğa yürüyüşü falan yaparsınız, harika bi doğum günü hediyesi de olur ayrıca.
  • mehmed resad  (04.09.17 23:32:59 ~ 23:33:52)
İznik askania da bir şeçenek olabilir.

  • wasmashing  (04.09.17 23:49:55)
evde oturun. yemek yap, çay demle, meyve soy. tatili, kaçağı erkek arkadaşı ile de yapar oğlan. ama evde uslu uslu oturun. evlilik dışı cinsel ilişkiden tamamen uzak kalasınız.

  • secrexv2  (05.09.17 01:45:40)