Baileys aldım, nasıl içmeli?

Merhaba, migrostan baileys aldım. Evde çeşitli araç gereç ve krema vs gibi şeyler yok. En zorlamıcak yoldan nasıl içmek gerekir bunu?

Sıcak veya soğuk kahveye ekleyip keyifle içebilirsin.

  • cay koy geliyorum  (04.09.17 20:27:57)
biz arkadaşla sütle karıştırıp yanında çikolatayla içiyoduk valla çok güzel oluyodu. ha biz "içince kafamız güzel olmalı" tipi adamlar olduğumuz için 3 litre süt içmek zorunda kalıyoduk orası ayrı.

  • der meister  (04.09.17 20:28:42)
buzluga at dursun iki saat falan. sonra ic. zaten yarim saatte biten bir sey. baska bir
sey ekleme.

poor man's bailey's tarifi: en ucuz votkayi al. torku macchiato ile birebir karistir. aynisi.
  • alperz  (04.09.17 20:32:46)
süt ve buz yeter. hatta sadece buz da olur.

  • red g  (04.09.17 20:36:21)
1- bardaga uc dort tane buz at, uzerine bir olcu baileys... yudumla
foodservice.libbey.com

2- filtre kahve yapip icine de bir kac damla ile lezzetlendirebilirsin
  • exlibris  (04.09.17 20:38:47)
yarım su bardağı baileys üzerine 3-4 küp buz.

  • neyleyim  (04.09.17 20:45:37)
vodka bulun ve white russian yapın. nolur white russian yapın. dünya birileri whiterussian içtikçe güzelleşiyor bence. benim için de için.

  • fosforlu cevriye  (04.09.17 21:45:23)
buzla sek

  • shotgunwoman  (04.09.17 21:56:09)
Ben soğuk amerikanonun üzerine ekliyorum ve evde krema varsa da üzerine sıkıyorum. Yoksa da önemli değil, zaten amerikano kahve ile çok iyi. Yukarıda bahsedildiği gibi filtre kahve de olabilir. Afiyet olsun.

  • duyond  (04.09.17 21:58:23)
normalde sadece buz ilave edilerek servis edilir. bence en iyisi de bu.

  • a man alone  (04.09.17 22:08:03)
buzu kırarak kırık buz yapın, viski bardağının dibine dökün, üstüne baileys. eğer çok sert gelirse bir miktar süt eklenebilir..

  • jeanluc  (04.09.17 23:53:46)
kırık buz ve rende çikolata (bıçak ile rendeleyebilirsin)

  • hasmetizm 2046  (05.09.17 14:38:05)