[]

Eve portatif misafir yatağı alıcam, ne alayım?

Evde giyinme odasına misafir yatağı koymak istiyorum ama böyle ikea'nın yatak olabilen kanepelerinden mi alayım, yoksa katlanır tek kişilik yatak mı alayım bilemedim.

Evim çok büyük değil. Ikea'nın küçük kanepesinden bardı odada ama kedim birkaç kez işedi üstüne niyeyse. O kanepe yalan oldu.

Ne alayım ben şimdi?

 
Şişme yatak . Net.

Çift kişilik olanları orta boy bir valiz kadar yer kaplıyor kapalıyken. Açıkken de nerdeyse üç kişi yatacak kadar yer sağlıyor. Üç dakikada şişiyor pompalı olanlar (elektrikli pompa)
  • mezarkabul  (03.09.17 13:51:56) 
Bi düşüneyim onu da


  • mor oje  (03.09.17 14:13:04) 
amacı misafir yatağı olmaksa, kesinlikle şişme yatak


  • cursor  (03.09.17 14:18:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.