tatile nereye gideyim

ayın 11'i gibi giderim muhtemelen. ya yalnız olacağım ya 2 kişi olacağız. 4 gün civarı kalacağım, kalırken çok da sıkılmayacağım bir yer(datça, marmaris, fethiye vs.) ve kalacak f/p açısından iyi pansiyon, apart, bungalov vs. önerilerinizi bekliyorum. çok kararsızım nereye gideceğime karar veremedim açıkçası.

datça'yı merak ediyorum. nasıl oralar sıkılır mıyım?

Datça'da merkezden ziyade büklerden (palamutbükü, ovabük, hayıtbükü vs) yer ayarlamanız mantıklı olur. Yolları çok virajlı genel olarak. Marmaristen sonra 1 saat kadar sürüyor yaklaşık. Eski datça, Knidos, yukarıda saydığım bükler görülesi yerler. Denizi güzel,temiz. Misal; ovabükünde karetta karettaya denk geldim denizde, ilginç bir tecrübeydi benim için. Gece hayatı yok, turist yok öyle takılıyorsun. Arabanız yoksa ulaşım tam bir işkence olabilir.

Marmaris'te içmeler'de dolu yer var pansiyon tarzı. Gerçi 11'i de sezon sonu gibi oluyor merkezde de uygun yerler vardır eminim. Fethiye'yi bilmiyorum hiç.
  • orion  (03.09.17 01:22:58 ~ 01:23:30)