[]

Eve giderken bir şey almalı mıyım?

Arkadaşımın arkadaşı vasıtasıyla tanıdığım birinin evine gidicem bugün ilk kez. Ben içki aldım gümrükten o da çok severmiş meğer, birlikte içelim deyince tamam dedi ve onun evine sözleştik.
O içkinin yanına hafif bişiler hazırlayacak ben 1 lt içkiyle gidicem. Bişi almam lazım mı? Evine ilk defa gidicem. Türkiye'de zor bulunan 1 lt içkiyle gitmem yetmex mi?

Bi de içki kalırsa onda mı bırakmalıyım kalanı?

Ek bilgi: ikimiz de dişiyiz ve yakın olmasa da arkadaşız. Ortada karşı cinsli aşk meşk olayı yok yani. :)

 
Baska bir sey goturme ama icki kalirsa kalir.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (02.09.17 12:30:51) 
içki götürüyorsunuz zaten, başka bir şeye gerek yok bence.


  • dedimmidemedimmi  (02.09.17 12:34:14) 
Yarım kalan evde kalır. Bi şey götürmenize gerek yok ama yine de manavdan 1-2 değişik meyve aşın.


  • isott  (02.09.17 13:02:16) 
Anladigim kadariyla ickiyi birakmak istemiyosun.

Pasta filan bisey al, ickinin de yarisini gotur. Kalmak zorunda degil, sonucta onu hediye olarak goturmemis oluyosun. "Ben bunu cok severim kendime almistim ama birazini beraber iceriz diye getirdim, kalani gotururum tekrar"'diyebilirsin. Yani benim icin onemli, zor bulunan vb bi icki olsa ben derdim :D
  • kuehles blondes  (02.09.17 14:14:47) 
Ya şişeyi görünce zaten beraber içelim diye konultuj. Dediğiniz gibi alamam kalanı ama en azından ekstra ev hediyesi almama gerek olmaması güzel :))
Teşekkürler herkese, içkiyi bırakıyorum hediye almıyorum :)

  • mor oje  (02.09.17 15:45:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.