sabit ev telefonunu kapattirmayan var mi

eger aciksa ne icin kullanmaktasiniz

tesekkrler

Eski kafalı anne&babam eş dost aramak için kullanıyor hala. Bedava dakika falan varmış o yüzden.

  • doxanikee  (01.09.17 16:17:28)
Annem kapattırmış ben bayramda eve gelince çok üzüldüm (garip şeylere anlam yüklerim, yıllardır kullanılan telefon numarası önemli mesela benim için) tam benim duygulanmam üzerine telekomdan "eğer vazgeçerseniz üc ay icinde ayni numarayı tekrar açabiliriz" diyen acikli bir mektup geldi, annem dayanamadı bayram sonrasında açtıracak.
Belki teyzemi falan arar ya da anneme ulaşamazsam arayacak bir numara olur. Kadin cep telefonuna ben üniversiteye gelince geçiş yaptı, yıllardır herkes sabit telefon numarasını biliyor sonucta bir arayan olur elbet.
Ayrıca onda da bedava dakka ya da "aramalar şu saatler arası ucretsiz" gibi kampanyalar oluyormuş.
  • pamuk helvalar cebe  (01.09.17 16:41:12)
Evde cep telefonu bazen çekiyor bazen çekmiyor. Sabit o yüzden şart.

öyle ücra bir yer de değil ha, Sarıyer. Ama altyapı çok eskiyiş burada internet de rezalet.
  • rodriguez2  (01.09.17 17:26:58 ~ 17:27:29)
Kappattırmayı bırak yeni tasındıgım evde yeni numara alarak hat açtırdım. Sebebi ise aaaa telefon şart eve öbürünün şarjı biter bişey olur diyen annegiller.

  • mentirosa  (01.09.17 17:48:41)
Açik ya evde telefonlar genelde odalarda kaliyo ev telefonu salonda, annemleri falan ariyorum bazen ceplerini acmayinca evden ariyorum. Ayrica sucunun telefonu direkt ev telefonunda kayitli, arayinca 1 su ya da tüp diyoruz direkt adrese geliyor, zaten arama olarak orayi ariyoruz en cok

  • nundu  (01.09.17 18:22:22)