[]

behzat ç izlemek

mobildeyim aramaya inanamadim behzat c yi
guzel bir kalite ile mumkunse sansursuz
internet uzerinden izleyebilir miyim?
indirmeden. temizce.

 
Yok. Ilk 2 sezon sansursuz yok. Yuksek kalite de yok ama tabii sana yuksek gelen bana gelmiyor gibi bir durum da olabilir.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (31.08.17 22:59:26) 
Sansürsüz mü bilmiyorum, dizinin tamamı o kadar mıydı onu da bilmiyorum ama Netflix'te var 96 bölüm.


  • kobuzchu kiz  (31.08.17 23:12:43) 
Puhutv de bütün bölümleri vardı son sezondaki bazı bölümler sansürsüzdu sadece.


  • JD  (31.08.17 23:13:06) 
İlk 2 sezon sansürsüz yayınlanmadı zaten, boşuna aramayın. Son 20-30 bölüm sansürsüz olmalı.


  • gezegen olan pluton  (31.08.17 23:40:58) 
Puhutv +1


  • fazla silgisi olan var mi  (31.08.17 23:44:37) 
Youtube'da da var bölümler. Puhutv nasıl bilmiyorum ama youtube kaldığın yerden devam ettiği için iyi gayet.


  • Tyler89  (01.09.17 00:36:42) 
Yukarıda da bahsedildiği üzere Netflix ve PuhuTV üzerinden izlenebiliyor ancak her ikisinde de sansürlü versiyon mevcut.


  • offred  (01.09.17 00:53:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.