[]

Edremit akcay altinoluk sarimsakli ayvalik

Selam,

Susurluktayiz. Kamp yapacagiz. Yukaridakilerden hangisine gidelim? Bir gun kalip diger yere de gecebiliriz duruma gore.

İlk kez gidiyoruz o yorelere, denize falan girelim mis gibi.

 
Sarımsaklı badavut plajı çok güzel. Plaja çıkarken kamp alanlarıda vardı. Akçay rock festten ötürü kalabalık şu sıralar.


  • hernezıkkımsa  (31.08.17 17:02:42) 
Bu bölge 20 yıl önce çok olağanüstü idi ama artık boku çıkmış vaziyette. Daha kimsenin bilmediği, bakir bir yerler keşfetmek istiyorsanız, kamp için de çok uygun Gökçeada var yakınlarda.


  • gezegen olan pluton  (31.08.17 17:32:58 ~ 17:33:10) 
akçay iyidir.festival biteli 4 gün oluyor.tam zamanı.


  • since1907  (31.08.17 19:21:19) 
cunda adasına da uğrayın ama kalabalık olur.dikili de denenebilir ama ayvalığa biraz uzak


  • red hot chili  (31.08.17 20:13:58) 
cok sogukmus oralarin denizi :( sarimsakli'dan asos'a kadar birkac yere ugradik, plajlar guzel - su cok berrak ama buz gibi :/

bi dahakine daha guneye giderim sanirim.
  • fakyoras  (02.09.17 22:35:31 ~ 22:35:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.