[]

Karşı cinsin diş fırçasını yanlışlıkla kullanmak?

Bir arkadaşım yapmış.

Sabah yeni kalkmış dişlerini fırçalarken diş fırçasının sertliğinin farklı olduğunu hissediyor ve eline baktığında kendi fırçası değil. Hemen ağzını ve fırçayı yıkayıp kendi fırçasıyla devam ediyor.

Arkasından söylemeye fırsat bulamadan fırçanın sahibi girip habersiz bir şekilde fırçayı kullanıp çıkıyor.

Söylense neden kullanmadan önce söylenmediği için suçluluk hissedilir, fırça yok edilse hani benim fırçam diyebilir.

Bu olaydan sonra fırça sahibine söyler miydiniz?

 
Karsi cins olmasiyla ne alaka ben anlamadim? Erkekler erkeklerinkini, kadinlar kadinlarinkini kullanabilir mi?

Fircanin sahibine soyleyip cope atabilirdi.
  • Traveller  (30.08.17 19:54:44 ~ 19:55:12) 
sevgili vs. ise bişi olmaz da söylesin ne olacak yani. diş fırçaları o yakınlıkta durabilitor somuçta.


  • playing star again  (30.08.17 19:57:41) 
Anladigim kadariyla sevgililer e zaten normali bu degil mi biz gereksiz dis fircasi masrafi olmasin diye ortak kullaniyoruz zaten.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (30.08.17 20:14:02) 
Karşı cins diye zehirlenmezsiniz la korkmayın bu kadar.

Ben böyle bişe yapsam ibneliğin lüzumu yok derim kendime ve söylerim yanlışlıkla senin diş fırçasını kullandım diye. Kaç kuruş la bi diş fırçası velev ki mundar ettin.
  • bos gezenin bos ustasi  (30.08.17 21:40:08) 
@proletarier ya sevgiliyle sevişiyorsun ediyorsun ama yine de getirmeyi unutması gibi durumlar dışında ortak fırçaya girmek nedir abi?
5 liralık şey sonuçta.

  • filipis  (30.08.17 22:08:57) 
Söylemezdim. Fırçalamadan önce söylerdim ama fırçaladıysa olmuş bitmiş.


  • gsgsgsgsgsgsgsgs  (30.08.17 22:32:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.