[]

Telefon kapalı olmasına rağmen durmadan titriyor?

Arkadaşlar HTC DESIRE 820G model bir telefonum var. Telefon elimdeyken aniden kapandı ve aralıksız titremeye başladı. Yarım saatten fazla oldu hala titriyor. Hemen KVK'ya gittim kapalı. 3-4 telefoncuya götürdüm, onlar da bir şey anlamadı.

Son çare buraya yazıyorum sorun nedir sizce? En azından şu titrmesini nasıl durdurabilirim. Cihazın bataryası falan açılmıyor, kapalı kasa.


 
içeriği eğer önemsizse hard reset atmayı deneyebilirsin, büyük ihtimalle çözer. youtube'da videoları vardır.


  • i drive the hearse  (30.08.17 14:11:08) 
@i drive the hearse Çok denedim ama telefon hiçbir şeye tepki vermiyor maalesef.


  • altin gol atan stoper  (30.08.17 14:12:58) 
Titreşim motoru bozulmuş olabilir.


  • angelus  (30.08.17 14:14:05) 
Kisa devre sonucu titresim motoru bozulmustur. Icini acabilirseniz bataryanin soketini sokup takin bir ihtimal duzelir.

Alt ve ust hoparlorlerin oldugu plastigi igni gibi birseyle kaldirin ikiser tane vida var (3 de olabilir tam hatirlamiyorum) o vidalari sokup ekrani kaldirin. Batarya soketini sokup cikarin. Dikkat edin ekran cok ince kirilabilir.
  • ismira007  (30.08.17 14:26:37) 
@ismira007 Denemeye çalışayım, umarım olur. Çok teşekkürler.


  • altin gol atan stoper  (30.08.17 14:31:36) 
Gerekli durumda mesaj at tekrar konusalim. Kolay gelsin.


  • ismira007  (30.08.17 16:11:04) 
Bu arada bataryayi sökünce acma dugmesine bir iki saniye basili tutun ki anakartta kalan enerji bosalsin.


  • ismira007  (30.08.17 16:11:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.