programsız film indirmeyle ilgili bir sorum var

bilenler belki biliyordur bilmeyenler için yazayım Programsız Film İndirmede şöyle bir yöntem var

Programsız Film İndirme

www.teknodevri.com

F12 tuşuna bas

F5 tuşuna bas

çizelgeleri görüyoruz

bunlar daha önce filmi indirenlerin indirme çizelgeleri en yüksek çizelgeye sağ tıklıyoruz copy seçeneğinden copy link adress seçeneği çıkıyor ona da sol tıklıyoruz ve o linki kopyala yapıştır yapıyoruz sonra sol tıklıyoruz video olarak kaydet seçeneği çıkıyor ve filmi kaydediyoruz

benim burada merak edip sorduğum soru şu bizden önce birileri filmi indirmişse o çizelgenin üzerine tıklayıp filmi indiriyoruz ama bizden önce birisi filmi indirmemişse filmi indiremiyoruz ama sonuçta filmi ilk indiren birisi var ve o ilk indiren birisi biz olup filmi ilk bizde indirebilmeliyiz ama bunu yapmayı bilmiyorum bunu yapmanın yöntemi nedir?

yoo bu yöntemde herhangi birinin indirmiş olmasına gerek yok, filmi online stream'le izlediğiniz sunucudan direkt çekiyorsunuz.

  • captainobvious  (30.08.17 02:21:47)
bazen çizelge çıkmıyor ve o zaman indirme yapamıyorum çizelge çıkmadığında nasıl indirme yapacağım

  • yorgunum  (30.08.17 02:33:27 ~ 02:33:47)