[]

klimanın gazı mı bitti ki

tam 22 ay önce full bakımı yapılmış, yaklaşık 10 yaşındaki arçelik klima soğutmaz oldu. hatta bu yaz neredeyse hiç adamakıllı soğutamadı. 20 derecede çalışsa da odanın içi dışarısından hallice. millet klimasını 28 derecede çalıştırıyor içerisi buz gibi, biz 20 derecede ter döküyoruz resmen.

son 22 aydır kışın ısınma yazın soğutma amaçlı kullanıldı. ısıtmasında sorun yoktu sanki ama evin ısı yalıtımı da baya iyi olunca çok da farketmemiş olabiliriz.

şimdi bu yaş haddinden emekli mi oldu acaba yoksa gazı mı bitti? ona göre servise 150 tl bayılalım.

 
ardacan bende demir eksikliği var doğru da, demir eksikliğinde insan üşür terlemez. ama ayaklarının altı yanar bak haklısın. onun da çözümünü soğuk su dolu leğene ayaklarımı sokarak uyumakta buldum.


  • halanne  (29.08.17 20:13:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.