ülkemizde sansürsüz haber izleyebiliyor muyuz? (yerli liveleak)

mesela haber sitelerindeki kan ve vahşet görüntülerinin sansürsüz halini nasıl edinebilirim? çok eskiden dha gibi haber ajanslarının sitelerinde ham (montajsız) ve sansürsüz görüntüler olurdu ama artık onlar da sansürlenmeye başlamış.

az önce hürriyet'in sitesinde vatan şaşmaz'ın vurulduktan sonraki görüntülerinin olduğunu fakat kan ve vahşet içerdiği için yayınlayamadıklarını yazan bir mesaj gördüm ama çok aramama rağmen bahsettikleri görüntüleri bulamadım.

not: liveleak gibi ama yerli haber olacak.

İnsanın aklına tek bir soru geliyor, niye olsun? Neden böyle birşey aranır?

  • cursor  (28.08.17 23:05:23)
ben de bakmış, bulamamıştım.

twitter+1
  • boyle buyurdum  (29.08.17 03:45:36)
Maalesef ki yok. Ayrıca bu duyuruyu görüp de "niye olsun, izlemeyin zaten, ıyy yivraaannnçç" diyenlere de cevabım: sanane kardeşim ben haberi sansürsüz almak istiyorum. PKKlılar vurulunca "15 terörist etkisiz hale getirildi" ile yetinemiyorum. Kanlı kanlı kopmuş kafalarını, etrafa saçılmış organlarını izlemek istiyorum. Ben televizyonda çıplaklık, sigara, alkol, kan ve vahşet izleyebilmek istiyorum. Şehit haberi geldiğinde devlet emriyle sayılarının azaltılmasını istemiyorum. İstiyorum ki birileri çıksın haber yapsın göte göt desin. Her bilgiyi tüm çıplaklığıyla versin.

Benim psikolojik durumumu, çocuğumun ruh sağlığını pek bir önemseyen devlet; ya bu lavuk 3 kuruş kazanıyor, çocukları da sürekli bişeyler istiyor deyip bana çocuk yardımı yapmıyor, vergi indirimi yapmıyor, ekmeğe bile KDV ödüyorum. Devleti ben besliyorum, benim psikolojimi çok önemsiyor, dindarlığımı çok önemsiyor ama iş paraya pula geldi mi yok oluyor ortalıktan. RTÜK kurulmadan önce bu dediğim gibiydi her şey. Good old times...

Özet: YouTube a vatan şaşmaz sansürsüz yaz çıkıyor.
Ya da (.com dan önceki boşluğu silin öyle tıklayın) : m.haberimhaber. com/son-dakika-cinayet-ve-intihar-aninin-videosu-sizdi-video825.html
  • feel the blanks  (29.08.17 11:33:25)