kapıkulede bekleme keyfi

8 saattir kapıkule sınır kapısında bekliyoruz. yanımızda 14 aylık bebek de var uykusu geldi ve karnı aç. daha da en az 1 saatlik sıra var. bulgar memurlar o kadar yavaşlar ki birazdan ağlayacağım.
sizden naber?

Tükandayım hiç müşteri yok biraz uyudum kitap okudum millet dönünce tatile çıkcam.

  • gozu acik sevisen yahudi  (28.08.17 18:39:52)
ne dükkanı?

  • sta  (28.08.17 18:40:42)
12 dakika sonra mesai bitiyor. eve gidip (hiç fırsat bulamamış olmama ve bugüne ertelediğimi söylememe rağmen) babamdan patlak lastiği değiştirmediğim için fırça yiyeceğim. eziqliq rulez.

  • rahip janick  (28.08.17 18:41:39)
iyidir. yılbaşı tatilini planlıyorum. bileti opsiyonladım 10 gün

  • rajaz  (28.08.17 18:41:51)
Piknikteyiz ailecek.

  • 1adam  (28.08.17 18:41:56)
tır gümrükte sıra bekliyormuş, keyifler kaçtı.

yansın dedim dünya, kahve içiyorum.
  • cay koy geliyorum  (28.08.17 18:44:42)
Bizim kuzende zor geçtiler ossıradan,Allah kolaylık versin. İyi ne olsun mesai bitti otobüs bekliyorum.oğlum evde puding yapmamı bekliyor,biran önce gitsem iyi olucak.

  • brnbrs  (28.08.17 18:49:42)
bugün herkes tatildeyken ben çalıştım. yakın zamanda şirketi üzerime yapacaklar büyük ihtimalle, o yüzden yani. yoksa asla çalışmam bilirsiniz.

4.levent'teki işyerimden çıkalı 20 dakika oldu ve şu an kadıköy'deyim. istanbul birdenbire sanki gelişmiş bir şehirmiş gibi oldu.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (28.08.17 18:52:40)
bugun herkes tatildeyken ben de calistim. sirketi ustume yapsalar calismazdim ama bunlar hep bayram donusu 1 hafta daha tatil yapabilmek icin. patronun insafina geldim de erken ciktim yoksa hala mesai saatim. kuafore geldim pedikur yaptiriciim.

  • in vino veritas  (28.08.17 19:00:32)
keşke bayramda böyle bir aksiyona girmeseydiniz ama bebeğe selamlar. biz de boş şehrin tadını çıkartıyoruz ama evde.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (28.08.17 19:01:35)
bu trafiğin sebebi bayram değil almancılar. memlekete dönüyorlar ondan böyle kalabalık. çoğu plaka almanya bir kısmı da fransa.

  • sta  (28.08.17 19:02:52)
yaz tatilimin bitmesine tam 1 hafta kaldı, sonrasında aşırı yoğun bir eğitim öğretim senesi var önümde ve daha önce hiç alışık olmadığım bir sistemde olacak ne beklemem gerektiğini bile bilmiyorum :(

onun dışında yazlıkta sıkılıyorum şu sıralar, burda hiç tanıdık yok, denize gitmeye de üşendim artık 10 metre kare odada günümü geçiriyorum
  • nundu  (28.08.17 19:10:17)
Mobilya bizim sektör can çekişiyor, kapatırsam sahaf açacam zaten. :d

  • gozu acik sevisen yahudi  (28.08.17 19:12:29)
Sabah 4 5 gibi zeytinliden dondum simdi dukkanda biriken isleri yapiyorum bayramda yatis olmicak gibi dertliyim

  • topraam  (28.08.17 19:37:35)
Kapikule yerine daha az tercih edilen oteki kapiyi kullanabilirdiniz. Bas bas bagiriyolar esasen yogunluk olacak diye. Gecmis olsun.
Bayramda gereksiz. Bi de bulgar memurlar hep yavas, rusvet alamadiklarindan beri :/

Bir de acaba mama su bu hazirlamadiniz mi en kotuyu dusunup? Verin yemegini uyusun, bebek degil mi yani:/

Ben iyiym, benim yasadigim ulkede tatil filan degil bu yuzden cok is hallettim bugun. Cok iyi oldu, mavi kart filan cikarttirdim bugun, kafam rahat, tcye gelirken vize almak zorunda kalmicam ehe ^^
  • kuehles blondes  (28.08.17 21:38:06)
11 saatin sonunda eve varabildik.
mama vermiyorum anne sütü ve ek gıda alıyor ama yanımızda taşıyabileceğimiz pek bir şey yoktu onun için. o yüzden bol bol emzirdim.
bu arada bulgar memurlar hala rüşvet alıyorlar malesef geçen sefer bir yerden kıllık buldular ruhsatın arasına çorba parası sıkıştır dediler öyle geçebildik :@
vatandaşı olmasak güzel ülke dicem ama hiç de güzel fln değil asdghjk
  • sta  (28.08.17 23:08:33)