[]

narlidere balik hali / deniz levregi

bugun buradan deniz levregi aldim gercekten cok guzeldi. kilosu 40 tl di bence uygun. gercekten deniz levregi mi bunlar, yoksa ciftlikleri bize deniz diye kaktiriyorlar mi ?
 
Deniz diye satilanlarin bir cogu toprak havuzlarda yetistirilen balik oluyor demisti balikci bir tanidigim.
Ben kisin 65 liradan almistim levregi. O zama sordum yukaridaki cevabi verdi. 100 lirada asagi olmaz demisti. Yerken ellerin yapis yapis oluyorsa deniz baligidir demisti. Benim ellerim yapis yapis olmustu. Belki bu bir kistas olabilir sizin icin.

  • ismira007  (28.08.17 10:45:30) 
İzmir'de pek öyle 65 -100 liraya balık satılmaz. 40 lira hal fiyatı olarak deniz levreği için uygun.
Deniz levreğnin rengi yeşile çalar havuz levreğinin rengi yağmur bulutu gibi koyu ve gridir. Ustaları pullarından kuyruklarından filan da ayırabiliyor ben o kadarını bilmiyorum. Yerken lezzetinden de anlarsın almışsın madem.

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (28.08.17 11:34:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.