internetin karanlık yüzü deep web e girmeli mi girmemeli mi?

şimdi sizlere deep web nedir diye sormayacağım bende bu tanımı bugün öğrendim ve dersimi çalıştım sizlere de linkler atacağım isteyen tıklar öğrenir

en çok ilgimi çeken ise şu oldu google dan sadece internetin yüzde 10 una ulaşabiliyormuşuz kalan yüzde 90 deep web teymiş

genelde kötülük var deep web te ve bende eski bir araştırmacı gazeteci olarak doğrusu merak ettim deep web i

sormak istediğim şu deep web i kullananlar var mı varsa internetin karanlık yüzü deep web e girmeli mi girmemeli mi? tavsiyelerini istiyorum

haliyle cevap yazacaklar büyük olasılık deep web i kullandıklarından kınanacakları için başlık altına cevap yazmazlar bu durumda cevaplarınızı özelden yazabilirsiniz

linkler konuyu merak edenlere

İnternetin karanlık yüzü: Deep Web

finans.mynet.com

deepwebtr.info

beyazgazete.com

deepweb giriş- tor web browser kullanımı
www.youtube.com

Tor Browser Kurulumu Ve Deep Webde Gezinme | Deep Web'e Nasıl Girilir ?
www.youtube.com

Deep Web'e Nasıl Girilir , Güvenliğimizi Nasıl Sağlarız. (Tor Browser Kurulum)
www.youtube.com

Deep Web e Nasıl Girilir Ve Sitelere Girmek
www.youtube.com

Deep Web Nedir Nasıl Girilir ?
www.youtube.com

Deep Web nedir? Zararları nelerdir?
www.youtube.com

Deep Web Hakkında Kapsamlı Bilgiler
www.youtube.com

Deep Web 8.Seviye Teorileri Ve Quantum
www.youtube.com

Deep Web'e Girdik! | Kiralık Katiller ve Çocuk İstismarcıları
www.youtube.com

Deep Web'e Girip Çıkamayan 3 Kişi
www.youtube.com

Deep Web Kurcalamaya Gelmez! (Küçük Korku Dükkanı)
www.youtube.com

Deep Web'e Girdik #7 - İğrenç Resimler , İllüminati , Silahlar , Gizemli Mesajlar
www.youtube.com

DEEP WEB'de Karşılaşılan RAHATSIZ EDİCİ 7 İçerik
www.youtube.com

Deepweb Gerçekleri (Hiçbir Şey Sandığımız Gibi Değil)
www.youtube.com

Deep Web'e Girdik.Kiralık Katil Sitesi
www.youtube.com

EN KORKUNÇ 6 Deep Web'de Olan Videolar. [KORKUTUCU] [İĞRENÇ] 2017 DERİN AĞ 1.2.3.4.5. KATMAN
www.youtube.com

Deep Web'ten Götürülmüş 9 KORKUNÇ ve Rahatsız Edici Resim
www.youtube.com

Deep Web'e Giriş
www.youtube.com

Google'da çıkmayan şeyler deepweb'de diye bir şey yok. Ben yaptığım bir siteyi google aramalarında çıkmayacak şekilde yapmıştım, deep web'de mi oldu yani? Verdiğin vidyoların başlıkları da resmen bana tıklama diye bağırıyorlar.

Tor Browser insanların politik sansür olmayan bir internet ortamı yaratma isteğiyle kurulan bir proje. Kalan her şey bu durumun türevleri. Tor'da bir şeyler sen istemeden karşına çıkmaz, arar onion url'sini bulur öyle girersin. Lcd ekrandan samara çıkmaz.

Sana evrenin sırrını sunmayacak. Ne yaptığını bilmeyen ve bir amacı olmayan birinin işi yok. Meraktan girip takılabilirsin bir sürü politik tartışma platformu var en basitinden onlara girersin. Deep web senin için havalı bilgi olmaktan öteye geçmeyecek çünkü orda işin yok. Bu girmemelisin demek değil, girmelisin demek hiç değil.

Son olarak: "haliyle cevap yazacaklar başlık altına yazamazlar cevaplarınızı özelden yazınız" demişsin, yok ya? Forum mu burası?
  • Adramelekhh  (27.08.17 06:33:27 ~ 06:35:06)
sevgili Adramelekhh evet "haliyle cevap yazacaklar başlık altına yazamazlar cevaplarınızı özelden yazınız" yazdım ama sanırım bunu yazmamı yanlış anladın şimdi o ifadeyi değiştirip yeniden yazdım ki ilk ifadem de de anlatmak istediğim buydu ama sanırım anlatamamışım ki sen yanlış anladın şimdi sanırım ikinci ifadem daha anlaşılır oldu

haliyle cevap yazacaklar büyük olasılık deep web i kullandıklarından kınanacakları için başlık altına cevap yazmazlar bu durumda cevaplarınızı özelden yazabilirsiniz
  • yorgunum  (27.08.17 07:00:20)
Deepwebe girip çıkamadım, 15. Katmandan sonra mariana çukuru gibi önümde bilgi deryası vardı, mısırda darbeden sonra alexandria kütüphanesinin bütün datebaseini girmişler o hz ömerin yıktığı kütüğhanedeki bütün kitaplara epub olarak erişebiliyorum. Teslanın çocukken yaptığı iletim veritabanı şemasını indirdim, bilgisayara upgrade yapmam gerekti, önüme gelen bütün logaritmaları ve soruları çözdükten sonra önüme cin çıktı

Deepwebten çıkamadım, hayat bir simülasyon. Bizler birer piyonuz, deepweb bişmanlıkdır
  • dynamico  (27.08.17 10:43:36)
Bence girme. Çok iğrenç şeyler var. Bazen yemek yerken aklıma geliyor. Keşke girmeseydim diyorum. Çocuk pornosu çok yaygın orada. Yanlışlıkla bu sitelere girersen başın belaya girebilir. Gireceğin adreslere dikkat etmen lazım. Zaten İngilizce bilmiyorsan pek bir şey anlamazsın yazılanlardan. Çok pislik, insanlığın en alt seviyesi denilebilecek insanlar var orada. Gizlice çekilmiş çocuk fotoğraflarının altına bir sürü sapıkça yorum yapıyorlar. Bu varlıklarla aynı gezegende yaşadığını fark edersen hayattan soğuyabilirsin. Millet katmanmış, silah satışıymış diye dalga geçiyor ama uyuşturucu ticaretinin yapıldığı sitenin kurucusu tutuklandı birkaç yıl önce. Adam üniversitede öğretim görevlisiymiş. Dalga geçilecek bir konu değil bence. Amerika'da yaşayan adam buradan her şekilde faydalanabilir. Tek güzel tarafı arşivlik belgeler bulabiliyorsun. Örneğin Playboy dergisinin çok çok eski sayılarını görmüştüm ben. Arşiv meraklısı insanlar bir sürü kitap, yasaklanmış film bulabilir.

  • dissendium  (27.08.17 14:37:21)