Avrupa'da sınırsız mobil internet var mı?

Birkaç ay önceki "internet tarifesi-ücret" duyurusunda Almanya'da sınırsız lte kullanan biri 40 euro(?) ödediğinden bahsetmişti. Buradaki sınırsız lte mobil internet mi oluyor? Avrupa'da varsa bu sınırsız internet Türkiye'ye ne zaman gelir?

*1 gb kullanımdan sonra sınırlandırılan paketlerden haberim var.

Fransa'da ayda 20 euro'ya 50 GB (Free), 60 euro'ya 100 GB (Orange) var.
Türkiye'ye gelmez. Türkiye'de arz eden de talep eden de çok farkli dünyalarda yasiyorlar.

  • pinocchio  (27.08.17 01:10:27)
Fransa'da free 20€'luk paket sınırsız, 100 gb'dan sonra hızınız düşüyor(yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 50'de değil)

  • noluyo yaa  (27.08.17 01:20:43)
@noluyo yaa ne kadar hıza düşüyor acaba? Türkiye'deki gibi 96-128kbps/sn gibi komik rakamlar değildir diye tahmin ediyorum.

  • konstantin dimitric levin  (27.08.17 01:30:49)
SFR 20 euro'ya 100 GB veriyormus. Rekabet sayesinde sinirsiza yaklasiliyor iste böyle.
Hizi düsünce insani uyuz edecek kadar düsüyor, bir ise yaramiyor.

  • pinocchio  (27.08.17 01:39:48)
internet konusunda türkiye çoğu avrupa ülkesinden ileride.
benim gördüklerim
avusturya,slovenya,çek,macaristan,yunanistan,
  • jamswety  (27.08.17 02:03:56)
londra'da 25£ unlimited/all you can eat kullanıyorum. henüz hızım düşmedi

  • try again fail again fail better  (27.08.17 02:27:13)
@jamswerty

türkiye avusturyadan internet konusunda ileri degil.

ben evde lte internet kullaniyorum, su hatta

www.t-mobile.at

tamamen sinirsiz ve lte üzerinden. bugüne kadar tek bir kere takilma yasamadim, internetin kesilme derdi de yok zira bilmem kac km icerisinde bir baz istasyonuna baglaniyor hemen.

bende 20 mbit sinirsiz tamamen, kota mota yok. 20 euro. 50 mbit 30 euro. uploadlar 5 ve 10 mbit sirasiyla.

bunlardan baska daha ucuza cok fazla tarife var ama ben özellikle bunu sectim.

cep telefonlarinda aylik 50 gb ye kadar hatlar satiliyor aklima ilk gelen 8 mi 10 gb internet mi ne 10€ telefon sinirsiz ya da 2-3 bin dk mi neydi.

kisaca öyellikle avusturya internet alaninda hem iyi hem cok ucuzdur. elbette daha iyi ve ucuz ülkeler var ama tr ile kiyas kabul etmeyecek derecede iyi.
  • kurnaz  (27.08.17 02:38:03)
@konstantin dimitric levin, abi hiç bilmiyorum onu. Hiç 100 gb'dan fazla harcamadım, hatta 20'nin üzerinde harcamadım henüz.

  • noluyo yaa  (27.08.17 12:54:57)
Çek Cumhuriyeti'nde 2 senedir sınırsız mobil internete 300 kron(12 Euro) ödüyorum. Ama üniversitenin indirimli tarifesi, normali ne kadar bilmiyorum. Şimdi düzenleme yapmışlar, sınırsız tarifeyi kaldırmışlar, 100 gb olmuş sınır. Türkiye'de neden sınırsız yok ben de merak ediyorum. Belki yakın zamanda değil ama bir ara gelecektir bence.

  • evrim halkasi  (27.08.17 13:20:54)