turk telekom bakiyemi yedi ( mi)?

gunaydin gencler,
sabah sabah sinirimi ziplatan bi olay ile ilgili fikrinize ihtiyacim var, soyle ki:
turk telekom on numara paket denen faturasiz tarife kullaniyorum, 45 tl karsiliginda 600 dk, 10 gb internet..
dun gece 5 tl bakiyem vardi, 12 den sonra otomatik paket yenilemesi icin 40 tl yukledim, net kapali halde yattim, sabah bir kalktim ki ne goreyim , bakiyem sifirlanmis ama paket yenilenmemis, call center i aradim " ne oldu benim 45 tl'ye" diye, "valla bir yer icin kesilmis ama ne icin kesildigini su an goremiyoruz daha sonra arayin" diyorlar...
daha once bir kez daha basima geldi ama yine makul bir aciklama yapmamislarsi, bu iki oldu, bildigin rezalet gibi rezalet yani..
simdi, soru su
ne olmus olabilir, daha once basina telekom da ya da baska hatta boyle birsey gelen var mi?
not: herhangi bir ucretli applikasyon ya da kesinti yapilabilecek bir sey kullanmadim, ayrica bazen izlenen videolar icin aninda degilde daha sonra mb kesintisi oluyor ama son 3/4 gunde oyle buyuk bir video falan da izlemedim, en son bakiyem de 3/4 gundur 500 mb civarindaydi..
ne oldu, nasil oldu ki acaba:((

Kampnya için çekilmiş fakat daha tanımlanmamış olabilir. Ya da tanımlanmıştur fakat sistemde yenilendiği gözükmüyordur

  • neysene  (26.08.17 10:19:54)
Online işlem merkezinde görünmüyor mu nereye harcandığı? Sanırım gece wifi'ya bağlıydınız o tutarın internete harcanmış olması beklenmiyor. Yine de veri kullanımından bir kontrol edin ve Avea'ya telefon üzerinden değilde mail ile açıklayıcı bir yazı ile ulaşın.

  • atom karincanin torunu  (26.08.17 12:26:57)