[]

Kahramanın eski aşkının acısını atlattığı film

yeniden birini sevebildiği film arıyorum. var mıdır böyle filmler ?
 
Sonunu bilerek film izlemek gibi oluyor aslında ama
bir klasik olarak 500 days of summer bu.

edit : begin again de olur.
  • AlsterWasser  (25.08.17 20:51:54 ~ 20:53:43) 
@alsterwasser ihtiyacım var nabayım. beşyüz deys samır'ı izlemiştim ama alternatif olmaz ise tekrar izlemelik. teşekkürler :)


  • halen  (25.08.17 20:53:16) 
Kar Wai Wong ustanın My blueberry nights filmi inanılmaz tatlıdır, ben çok beğenmiştim. yine de inceleyip öyle izleyin, zevkinizi bilmediğim için sonra küfür etmeyin.


  • mslny  (25.08.17 21:24:37) 
Yeniden Başla. (Demolition)


  • medre  (25.08.17 22:07:03) 
Just Like Heaven sanki biraz.


  • sopiro  (25.08.17 22:28:47) 
sayılır mı bilmiyorum ama
seeking for a friend for the end of the world ve
silver linings playbook
  • a perfect lie  (26.08.17 00:03:51) 
forgetting sarah marshall
cok severim: he is just not that into you

  • in vino veritas  (26.08.17 00:44:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.