derdini şey edim butonu mu ? yoksa sizde yaparmısınız böyle

www.sikayetvar.com

ben yapmazdım, şikayet edene de şaşırmazdı ama.

  • mezarkabul  (25.08.17 17:52:13)
derdi şey etmek lazım. kapak açık değilse bu gramaj eksikliğinden bir şey olmaz. o kadar takıntılıysa alırken görmemiş mi, şişenin boşluğunu?

  • blue eyes white dragon  (25.08.17 17:52:17)
Online siparişten geldiyse mesela ve elim boşsa bildiririm. Onlar benden 50 kuruş eksik alıyor mu? Hayır. Ama dükkandan görerek alıyorsam bunu almam, işin o kısmı biraz tuhaf.

  • manuel mandalina  (25.08.17 17:52:52 ~ 17:53:25)
İnternet üzerinden değilde, "şikayetinizi lütfen yüz yüze bildirin" gibi bişey olsaydı bunu şikayet etmezdi.
İnsanların sanal alemdeki rahatlığı ve gizliliği kullanarak fazla işgüzar olmaları, bence tam bir derdini sikeyim durumu.

  • etna  (25.08.17 18:03:58)
Böyle şeyler denetim mekanizması gibi bir şey işte. Bu adamları susturursak biz tüketicilere mi yarayacak? Hayır tabii ki. Ki bu adamdan rahatsız olmak gramaj farkından rahatsız olmaktan daha kötü sanki. Naçizane fikrim budur. İyi yorumlamam bu kadar.

  • Adramelekhh  (25.08.17 18:25:31 ~ 18:26:07)
ben yapmazdım ama yapanın hakkı var.

  • elorelia  (25.08.17 18:50:07)