[]

Haftaya şirket merkezleri çalışıyor mu?(kargo firmaları)

10 günlük tatil bugün başladı ama kamu için mi geçerli bu?Özel şirketlerin durumu ne ki acaba?Bilhassa Aras ve Yurtiçi'nin genel müdürlük çalışıyor mu onu merak ediyorum.
 
Çalışırlar, şirket herkese izin vermiş olsa bile nöbetçi bırakmıştır.


  • cakabo  (25.08.17 15:27:04) 
pazartesi, salı tam gün ve perşembe öğleden önce devlet daireleri bile çalışıyor. herhangi bir tatil yok. sadece memurlar izinli.


  • kibritsuyu  (25.08.17 15:49:50) 
pazartesi salı çalışır sonrasında çalışmaz


  • argent dawn  (25.08.17 15:50:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.