[]

Wordpress admin paneline girememek

Selamlar;

Arkadaşıma ait bir web sitesi var, wp-login kısmından giriş yapılıyor fakat giriş sonrası admin paneline ulaşamıyoruz. "şu anda bu isteği işleme alamıyor.
HTTP ERROR 500" hatası veriyor. bana söylediği, wordpress'in son sürümüne güncelleme yaptıktan sonra bu sorunun oluştuğu.

bu nedenle ben ftp üzerinden;

* plugins klasöründeki tüm öğeleri devre dışı bıraktım

* includes klasörü haricinde diğer tüm öğeleri eski sürüm ile değiştirdim

* farklı bir temaya seçili tema adını verip farklı bir temayla denedim

* htacsess dosyasını değiştirdim

mamafih sonuç elde edemedim. sorun ne sürümden, ne temadan ne de eklentilerden gibi duruyor bu haliyle.

aklıma gelen tek durum sunucudan kaynaklı bir hata olması. bu yaptıklarım haricinde bir çözüm yolu önerebilecek wordpress severlerin yardımına açığım.

teşekkürler.

 
bir defasında buna benzer bir şey yaşayıp 40 takla atıp çözememiştim. sonra nasıl olduysa browser cache'i temizlemek aklıma geldi. temizledim. tahmin edileceği gibi sorun cache'de imiş. bi deneyin derim belki sizin sorununuz da budur.


  • winston  (25.08.17 14:21:44) 
oşekilde bir eklenti varsa da bilmiyorum :)

ayrıca browserdan kaynaklı da değil maalesef.

cevaplar için ayrıca teşekkürler :)
  • arma aski  (25.08.17 14:35:16) 
Zaten onemli olan wp includes klasoru. Yedek alip sifirini yukleyin duzelir.
Duzelmezse sunucu ile iletisime gec ticket ac.
Chmod ve htaccess ihmal etme kontrol et.
  • imelih  (25.08.17 23:53:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.