[]

Instagram hesabini gecici olarak kapattiktan sonra

Yeniden aktiflestirebiliyor muyuz? Cunku oyle bir kullanici bulunamadi diyor basta, bir sonraki denememde ise hesabiniz az once devre disi birakildi. Yeniden aktiflestirmek icin birkac saat sonra deneyiniz demis ama var mi basina gelen?
 
hesabı sil var hesabı dondur var. dondurduysan yeniden açabilirsin. (ama bir hafta içinde yeniden donduramazsın, dikkat et) sildiysen doğal olarak yeniden açamazsın. yanlışlıkla dondurmak yerine silmiş olmayasın.


  • elorelia  (25.08.17 11:43:26) 
Hesabım çalındı seçeneğine şifremi unuttum diyerek ulaşın. Sonra sizden Instagram'a elinizde verdikleri bir kod ile fotoğraf yollamanızı isteyecekler. Bu mailden sonra aktifleştirme linki atıyorlar. Evet saçma bir süreç. Her dondurmada bu sorun oluyor.


  • landho  (25.08.17 14:30:12 ~ 14:30:55) 
Arkadaşlar sağolun cevaplar için, hesabımı 1 saat içinde aktifleştirdim, hem de instagram yardım merkeziyle iletişime geçmeden. Yalnız instagramı açtığımda resimlerin hepsi silinmişti, o problemi de 30 snde giderdim (telefon dilim İngilizceydi, instagram dili de İngilizceydi, instagram ayarlarından dili değiştirdiğimde otomatik hepsi yüklendi, instagramın da facebook gibi eksikleri var. )


  • noeldayın  (26.08.17 00:03:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.