powerbank sorunu

Powerbankle sarj için takıyorum teli. Yüzde 20 mesela yüzde 80'e çıkıyor.Daha tam doldurmadan powerbank enerji aktarımını durduruyor. Tekrar düğmesine basmak zorunda kalıyorum.Bu neden olur?İlla bir müdahale gerekiyor tam doldurması için.Xiaomi-10bin mah

Hiç başıma gelmedi, pbank ancak dolunca keser.

Pil kalibrasyonunda sorun olabilir, yuzde 80 deyken yuzde 100 hissedebilir kendini telefon.
  • binder dandet  (24.08.17 17:35:43)
Bunun benzerini benim zenpower da yapıyo. Biraz farklısını yapıyo tabii. Benimki %95ten sonra ikide bir şarjı kesip kesip tekrar başlıyo. %100 olana kadar böyle gitgel oluyo. İphonela da androidle de aynı.

  • Delay Fuze  (24.08.17 21:07:44)