[]

cesmede nerede denize girelim

girisi klasik cesme beach fiyatlarindan olmayan, mumkunse sezlong semsiyesi olan yedigimiz ictigimizi odeyecegimiz nerede denize girelim ?

illa herkes bu pahali beachlere mi gidiyor ?


 
öyle bi yer yok maalesef. çeşmede ya ılıcaya gider şezlonga 50 tl verirsin ya da fly inn beach e ayayorgiye gider girişe 60 tl verirsin.

ya da şemsiyeni alır delikli koy a gidersin mis gibi takılırsın.
  • al basmadan donu var  (24.08.17 10:49:02) 
dalyan da kadınlar plajı.

yada o parayı tekne turuna verin güzel yerde denize girin

edit: kocakarı plajıda olabilir adı
  • cirkinkizyokturazvotkavardir  (24.08.17 11:00:18 ~ 11:02:03) 
dalyan +1


  • alabamaclarence  (24.08.17 11:58:08) 
Ilıca plajı en güzeli. 2 kişiyseniz 40-50 tl'ye kiralarsınız şezlong ve şemsiyeyi. Yemek isterseniz de yapıyolar.
Dalyana gitmeyin bence.

  • megalomaniac  (24.08.17 12:35:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.