[]

Sağlık ocağından sağlık raporu almak?

Aile Hekimimi daha önce hiç görmedim, yarın ilk defa gideceğim. :) Spor için sağlık raporu lazım. Bir kağıt parçasına 50-100 lira vermek istemiyorum. Bazı Sağlık Ocağı doktorları da rapor konusunda zorluk çıkartıyorlarmış ve vermiyorlarmış sanırım. Şu raporu kolayca almanın bir püf noktası var mıdır? Yoksa tamamen doktorun inisiyatifinde mi?
 
sorun olan rapor işyeri/okul için istenen rapor. spor için gereken raporu verir aile hekimi sorun yapmaz.


  • nrmnm  (23.08.17 18:53:26) 
Vesikalik foto ile gitmeyi unutmayin


  • fazla silgisi olan var mi  (23.08.17 21:47:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.