Swatch saatler

Swatchun saatleri hakkinda neler dusunuyorsunuz?Parasının hakkını veren saatler mi sizce?Plastik görünumlu olanlar 200-250 civari ve kalitesiz duruyor.Bana mı öyle geliyor acaba?Memnun musunuz bu saatleri kullananlar?

Skagen daha şık bence.

  • cakabo  (22.08.17 17:36:52)
müşteri desteği falan iyi de skagen bu fiyat aralığında daha şık şeyler üretiyor. bildiğimiz casio da daha kullanışlı bence (özellikli falan).

  • tuzumkuru  (22.08.17 17:37:05 ~ 17:37:39)
skagen +1 o plastik saatlerin ömrü en fazla 2 yıl, kendiliğinden parçalanıyor.

  • theseachange  (22.08.17 17:38:59)
ucuz saat işte. saatten anlamayan ya da cok merakı olmayan vs insanlar kullanıyor bana cocukca gelio. en azından ben cocukken kullanıyordum o zamanlar bi albenisi vardi.

  • all girls dream  (22.08.17 19:25:51)
skagen aldım rahatım. hasır olan modelleri dikkat çekici ve şık. burdaki saatçinin bana dünyaları bahşediyormuşçasına yaptığı indirimle 1200 tlye itelemeye çalıştığı saati amazondan 400 tlye aldım.

  • leontocephaline  (22.08.17 19:45:50)
plastik gibi dediklerin renk renk olanlar galiba?
ben de 1 tane kuzende 3 tane var.

mennunuz. benim aldığım açık mavi renk çevremdekiler beğenmişti aldığımda.

ayrıca ben kendime ve kuzenime let godan aldım.
ben 85 tlye aldım. 3-4 sene kullanılmıştı bir hanımefendi tarafından ama saat tertemizdi.
diğerini 110 tlye aldım 1 kere takılmış sıfır.
ikisi de kutusunda orjinal.

o kadar para vermene gerek yok. let go dan 100 tlye kapatırsın işi.
kapitalizmi canlandırmayın bea.
  • Caaannn  (22.08.17 20:24:09)