[]

iki uzmanligi olan doktor olabilir mj

bugun sacma sapan bir yerde muayene oldum. doktorun kapisinda ve tip merkezinin int sitesinde kadin dogum uzmani olarak geciyordu, akciger filminde ayni doktorun gogus hastaliklari uzmani olarak kasesi vardi.

bu mumkun mu ? nereden kontrol ettirebilirim


 
Olabilir, pederin kuzeni biri TR'de olmak üzere 3 uzmanlığa sahip ABD'de.
Kontrol için de kaşede diploma no mevcut(tur diye düşünüyorum, genelde öyle olur), oradan ilgili fakülteye sordurabilirsin.

  • zwiegesprach  (22.08.17 13:16:01) 
nadir görülse de olabilir.
iki üniversite bitirmek gibi düşün, 2 uzmanlık yapan doktorlar var.

  • lordoz  (22.08.17 13:32:53) 
Yan dal uzmanlığı vardır.


  • tolgan  (22.08.17 13:46:38) 
pıttık memesiz gitmez diyip, göğüs hastalıklarında yan dal yapmış olabilir, gayet mantıklı


  • bobinhoo  (22.08.17 16:31:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.