evlilere veya evleneceklere sorular

1) evlendiğiniz/evleneceğiniz kişiyle nasıl, nerede tanıştınız?
2) tanıştığınızda bu kişiyle ileride evlenebileceğinizi düşünmüş müydünüz?

Bir haftadır bu sorunun versiyonları dönüp duruyor. Hükümet virali misiniz kardeş yav?

Soruya cevap: kendimden örnek veremiyorum. 2. şık için çevremde her türlüsünü gördüm. Senelerce her türlü zorluğu çekip sonunda evlenen, "o kadar sene birlikteyiz, sonu ayrılık olacaksa da olsun" diye el gün için evlenen, 5 senelik ilişki sonrası bir ay içinde başkasıyla evlenen, tek gecelik başlayıp evlenen, "bu kızla işim olmaz, vakit geçiriyorum" diye gıybet yaptığı halde evlenen..
  • manuel mandalina  (22.08.17 11:46:08)
Çocuklugumuzdan beri tanışıyorduk ailelerde tabi. Gönül eğlendirmelik bir ilişki yaşayamazdık evlendikte nitekim.

  • hernezıkkımsa  (22.08.17 11:56:54)
1- Gönüllü bir yardım programında tanıştım Kıbrıs'ta. Normal bir ii arkadaşı olarak.

2- Düşünmemiştim çünkü benim standartlarımın çok çok üstündeydi.
  • bos gezenin bos ustasi  (22.08.17 12:23:10)
1- bir arkadaşım tanıştırdı
2- düşünmedim

  • peggy  (22.08.17 12:47:48)
ortak bir toplulukta
evet

  • exodia  (23.08.17 14:41:42)
Okulda tanıştık.
Düşünmüştüm.

  • battal gemalmaz  (23.08.17 14:43:05)
1. sözlükte tanıştık.
2. tam olarak düşünmedim. olur mu acaba be dedim ama.

  • ferrarimizolaydisatardik  (23.08.17 15:14:58)
1) lise sonda tanıştık.
2) ilk günden beri evleneceğim insan gözüyle baktım.

Not: şuan nişanlıyız, düğüne az kaldı.
  • sylr  (23.08.17 15:30:13)